עוגיות סנדוויץ' קלות להכנה עם מרשמלו תוצרת בית

מרשמלו ! רכים, דביקים, ומתוקים להחריד. אני לא מכירה מישהו שלא אוהב מרשמלו ! הדבר היחיד שיותר טעים ממרשמלו, זה מרנג (מקצף) של מרשמלו. כילדה, יכולתי לזלול עם כפית צנצנת שלמה של מרנג מרשמלו !

ואז, עשיתי עליה ועברתי להתגורר בישראל, וכאן, אני לא יכולה למצוא מרנג מרשמלו בשום מקום. אז, החיים המשיכו הלאה, ואני איתם, המשכתי לדברים אחרים.

אבל אני לא באמת שכחתי מזה…. בחורף שעבר, ראיתי כמה מתכונים להכנת מרשמלו תוצרת בית, וזה מיד גרם לי לחשוב על המרנג האהוב עלי ! שהרי, אם אפשר להכין מרשמלו מאפס, אז בודאי שאוכל להכין מרנג מרשמלו… יששש !!!

אז, שיחקתי קצת עם כל המרכיבים, עד שגילית את הדרך הקלה והפשוטה ביותר לעשות את המרנג מרשמלו הביתי שלי ! אני משתפת אתכם את המתכון. כל התהליך אורך 15 דקות, וסביר להניח, שיש לכם את כל המרכיבים כבר בבית… קלי קלות !

אני מודה, בעוד אני מעדיפה ואוהבת לאכול את המרנג של המרשמלו – ככה, כפי שהוא, אני מודעת לכך שרוב האנשים הנורמליים מעדיפים משהו ללעוס לצד הרכות והצמיגות של המרנג. אז באופן טבעי, אני חושבת על עוגיות סנדוויץ… כי אני תמיד חושבת על עוגיות סנדוויץ – אתם לא ?

עכשיו, אם היה לי זמן חופשי בלתי מוגבל, הייתי שוקלת לאפות גם את העוגיות, אלו שיכילו את המרנג, אבל זמן הוא מצרך מאד יקר בביתכם, בדיוק כמו שבביתי, ואני בטוחה שתעדיפו קיצור דרך! אז – ביסקוויטים (פתי בר) יעשו את העבודה באופן מושלם. אני חושבת שהם אידיאלים למתכון הזה.

קודם כל, ניתן למצוא אותם כמעט בכל מזווה בבית ישראלי. שנית, הם מגיעים במספר טעמים (אני למשל בחרתי ביסקוויטים על בסיס שוקולד, אבל כל טעם יעשה את העבודה). שלישית, יש להם את הפריכות והקרנצ’יות המתאימים בדיוק לרכות והקרמיות של המרנג.

ואז… יש לנו את הסוכריות הצבעוניות. אם אתם מכירים אותי, אז אתם יודעים שאני אוהבת סוכריות צבעוניות. כל מיני סוגים של סוכריות צבעוניות וזוהרות שהופכות את הכל להרבה יותר טוב. כאן, ערבבתי מספר סוגים של סוכריות צבעוניות לעשות את מיקס צבעוני. אתם יכולים להשתמש באיזה סוכריות שאתם אוהבים בשביל זה, ולהתאים את זה לאירוע או לכלי ההגשה.

תיעזרו בילדים הקטנים כדי לטבול את העוגיות אל תוך השוקולד המומס והסוכריות הצבעוניות. אין כמו להכין יחד חטיף טעים באחר צהרים קריר.

אז יאללה ! אני יודעת שאתם לא יכולים לחכות כדי להכין את זה… 😊

2017-12-03T19:26:24+02:00